Workshop Koherenční Terapie: na hloubku orientovaná krátká terapie

Poznatky koherenční terapie považujeme za jeden ze zásadních přínosů v oblasti psychoterapie posledních let, a s radostí ho představujeme v rámci prvního workshopu v ČR.

Workshop je určen pro všechny, kteří se zajímají o nové trendy v psychoterapii. Dozvíte se na něm jak o teoretickém zázemí koherenční terapie, tak i o jejich konkrétních metodách a technikách. Čeká nás přímá demonstrace sezení a analýza video kazuistiky v podání Bruce Eckera. Taktéž budeme diskutovat úzké spojení neurovědeckého objevu rekonsolidace paměti a koherenční terapie. Jádro workshopu bude mít praktický charakter. Podrobný popis workshopu najdete zde. Workshop bude v angličtině s případnou podporou pro překlad a dotazy.

Řekli o koherenční terapii:

The most respectful and humane method of brief therapy I’ve seen. Honors the depth and complexity of human experience.
— Gawaine J. Banks, Ph.D., OH

It is a bold vision… as conceptually strong as it is compassionate… I wholeheartedly recommend Coherence Therapy as the most compelling incarnation of clinical constructivism on the contemporary scene.“
Robert A. Neimeyer, PhD., editor „Journal of Constructivist Psychology“

Offering a ‚virtually theory-free‘ methodology, the authors add a startlingly effective process to the repertoire of every clinician and build powerful alliances across clinical approaches.
Anne Weis Cornell, PhD., author of „Focusing in Clinical Practice: The Essence of Change“

Imagine the founders of diverse therapy methodologies discussing how they achieve deep, lasting, transformational change and agreeing it’s due to one basic process. Building on state-of-the-art neuroscience to identify that core process, the authors develop an approach that is theory-free, nonpathologizing, empathic, experiential, phenomenological, and nonspeculative, and that hones therapy while not cramping the therapist’s unique contribution-an integrationist’s dream!“ – Hanna Levenson, PhD, author of Brief Dynamic Therapy
Hanna Levenson, author of „Brief Dynamic Therapy“

Lektor: Michal JasinskiJasinski
Je členem Institutu koherenční terapie a výcvikovým lektorem pro Evropu. Ve své terapeutické praxi se dlouhodobě zabývá aplikací konstruktivismu do psychoterapie (více zde).

Termín:

12.3. 9:00-12:00, 13:00-18:00
13.3. 9:00-12:00, 13:00-17:00

Místo:
workshop v prostorách FF MU, učebna ACOR na Veveří 26, 2. patro (vchod z Veveří 28).

Přihlašovací formulář zde.
Leták ke stažení zde.
Původní stránky přístupu: http://coherencetherapy.org.

Cena a způsob platby:
Při platbě do 28.2.2016 je cena workshopu 2000 Kč včetně DPH. Od 28.2.2016 je cena workshopu 2200 Kč včetně DPH.
Platbu provádějte prosím na č. účtu: 2167029023/0800 – do zprávy pro příjemce napište své JMÉNO a PŘÍMENÍ a WORKSHOP. Pokud budete potřebovat fakturu, tak uveďte fakturační adresu do přihlášky s poznámkou faktura.

Storno podmínky:
Při odhlášení se méně než 14 dní před workshopem bude vráceno 50% uhrazené částky; méně než 5 dní je již bez kompenzace.

Překládání z AJ:
Máme zkušenost, že v případě překládání všeho co lektor řekne, se workshop výrazně zkracuje. Děláme to proto tak, že buď seženeme (nebo si dotyčný sebou vezme)
někoho kdo je v angličtině zručný a pomáhá dotyčnému. Případně když si někdo řekne: „nerozumím, potřebuji překlad,…“, či máme dojem, že je potřeba překlad nebo shrnutí
(u náročnějších částí výkladu), tak se lektor zastaví a přeložíme co bylo řečeno. Jde nám o neformální prostředí a vztah mezi účastníky a lektorem, kde se nikdo nebojí říci, co potřebuje v češtině nebo angličtině.

Pokud máte jakékoliv otázky, obracejte se na adresu: jan.nehyba@gmail.com nebo jakub.lanc@gmail.com, urgentní otázky v den začátku workshopu směřujte na 774 678 187 (Jakub Lanc) nebo na 777 305 983 (Jan Nehyba).

Akci spolupořádá BRNO CONSULTING GROUP, s.r.o.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s